< powrót

Kim jesteśmy

Bonnier Business Polska sp. z o.o. należy do szwedzkiej Grupy Bonnier - jednego z największych na świecie koncernów medialnych posiadającego 175 firm w 16 krajach. W Polsce wydaje dziennik gospodarczy "Puls Biznesu" - najbardziej opiniotwórcze medium biznesowe w kraju czytane przez 100 000 przedstawicieli najwyższej kadry zarządzającej, prowadzi również portal ekonomiczny pb.pl, docierający do ponad miliona użytkowników. BBP jest właścicielem Medicine Today Poland, spółki wydającej "Puls Medycyny". Do grupy medialnej BBP należy spółka Informedia Polska - lider w zakresie organizacji kongresów, konferencji i warsztatów skierowanych do wyższej kadry zarządzającej.

Wizja

Wizją Bonnier Business Polska  jest bycie jednym z czołowych graczy na polskim rynku medialnym w ciągu 5 lat.

Misja

Misją Bonnier Business Polska jest zapewnienie wysokiej jakości treści i usług dla firm, ludzi biznesu i przedsiębiorców.

Główne wartości dla Bonnier Business Polska to:

•    pasja do publikowania prasy
•    wolność słowa
•    profesjonalizm i zaangażowanie
•    najwyższa jakość świadczonych usług
•    uczciwość i rzetelność

Bonnier Business Polska zatrudnia ponad 200 osób. Stanowimy zespół ludzi, których łączy wspólny system wartości. Nasza kultura organizacyjna opiera się na szacunku do jednostki będącej podstawą naszej organizacji. Stawiamy na współpracę oraz rozwój osobisty i zawodowy. Dzięki temu możemy oferować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.