< powrót

Prasa


„Puls Biznesu” to ogólnopolski dziennik gospodarczo-biznesowy, ukazujący się od 1997 r. Prezentuje najważniejsze fakty z wielu branż przydatne w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorcy, menedżera czy inwestora. Dziennikarze nie opierają tekstów na doniesieniach agencji, ale za wszelką cenę starają się dotrzeć do źródła informacji. Dzięki temu „Puls Biznesu” bardzo często jako pierwszy podaje newsy prosto z firm, co szczególnie w biznesie ma wielkie znaczenie – dla klientów, kontrahentów, konkurentów...
„Puls Biznesu” jest jedynym dziennikiem w Polsce, który w 100 proc. koncentruje się na tematyce biznesowej. Opisuje polską gospodarkę na poziomie poszczególnych przedsiębiorstw, a dopełnieniem tych informacji są zagadnienia makroekonomiczne. Polityką natomiast zajmuje się tylko w kontekście biznesowym, np. w zakresie wpływu zmian ustawodawstwa na warunki prowadzenia działalności gospodarczej.
Użyteczność tekstów, które pisane są według zasady: „Co czytelnik będzie z tego miał” „Jak ta informacja wpłynie na prowadzony przez niego biznes”, pomaga podejmować właściwe decyzje biznesowe.
„Puls Biznesu” — czytany przez około 100 000 osób, zarówno przedstawicieli wielkiego biznesu i rekinów polskiej giełdy, jak również właścicieli małych i średnich firm i drobnych inwestorów indywidualnych — jest cennym narzędziem w ich rękach. Podzielony na sekcje: Puls Dnia, Puls Firmy, Puls Inwestora oraz cotygodniowe sekcje tematyczne (poniedziałek: Puls Samorządu, wtorek: Lokale i Grunty, środa: Puls Innowacji, czwartek: Transport i Logistyka, piątek: Przemysł i Ekologia).
„Puls Biznesu Weekend” to miesięcznik poświęcony szeroko rozumianej tematyce lifestylowej, także w ujęciu biznesowym.
Znajdują się w nim wywiady z przedsiębiorcami, opisy najbardziej imponujących ścieżek kariery, historie marek, artykuły poświęcone najnowszym trendom w sztuce, designie, modzie, urodzie, kuchni, a także zagadnienia dotyczące psychologii biznesu czy marketingu sportowego.

Misja „Pulsu Biznesu Weekend”:
•    prezentowanie zagadnień ekonomiczno-gospodarczych w sposób klarowny i przyjazny dla szerokiej grupy odbiorców
•    propagowanie komfortu życia, nie tylko w wymiarze materialnym, ale również duchowym, pogłębianie zainteresowań pozazawodowych, poprawianie relacji międzyludzkich, inwestowanie w rozwój osobisty
•    pozytywny przekaz – prezentacje ludzkiej kreatywności, piękna świata, poszukiwanie sposobów na dobre jakościowo, harmonijne życie
•    weekendowy azyl pozbawiony politycznych sporów, negacji, krytykanctwa

„Puls Medycyny” to niezależna gazeta o charakterze informacyjnym dla środowiska medycznego.
Artykuły publikowane w „Pulsie Medycyny” zawierają komentarze i opinie lekarzy specjalistów, menedżerów i decydentów w ochronie zdrowia – jednak tworzone są przez niezależnych, profesjonalnych dziennikarzy. Wybierają oni to, co najistotniejsze w każdej dziedzinie medycyny, informują na bieżąco lekarzy - niezależnie od specjalizacji, a powstające w redakcji materiały inspirują do pogłębiania wiedzy.
„Puls Medycyny” przekazuje również wiedzę biznesową, prawną i marketingową niezbędną do zarządzania zarówno prywatnym gabinetem lekarskim, jak również dużą placówką służby zdrowia.
Wydania dwutygodnika Puls Medycyny dostępne są w prenumeracie papierowej oraz w e-prenumeracie na stronie: >>"E-wydania"<<
„Puls Farmacji” to niezależny miesięcznik dla farmaceutów o charakterze informacyjnym.
„Puls Farmacji” dostarcza polskim farmaceutom informacji o: wydarzeniach na rynku, zmianach w systemie ochrony zdrowia oraz zasadach refundacji, a także prezentuje najnowsze doniesienia z zakresu farmakoterapii i medycyny. Publikacje „Pulsu Farmacji” powstają we współpracy z ekspertami – zawierają komentarze menedżerów, decydentów, farmaceutów i lekarzy, jednak wszystkie artykuły opracowywane są przez niezależnych dziennikarzy.