< powrót

Portale

Portal pb.pl to serwis informacyjny adresowany do inwestorów, kadry zarządzającej i właścicieli firm. Miesięcznie dociera do ponad pół miliona użytkowników, generując  5 mln odsłon. Jest najbardziej angażującym serwisem ekonomicznym w polskim Internecie. Użytkownicy spędzają na nim średnio aż 34 min (Gemius/PBI Biznes Finanse Prawo 11/2016). Serwis codziennie dostarcza około 160 artykułów na temat finansów i gospodarki. Połowa z nich to autorskie treści i komentarze.

Prenumeratorzy "Pulsu Biznesu" korzystają z rozszerzonej zawartości serwisu - na stronie pulsbiznesu.pb.pl, oprócz tekstów zamieszczonych na portalu pb.pl, w "Pulsie Biznesu" oraz wszystkich dodatkach i raportach specjalnych przygotowywanych przez redakcję dziennika, znajdują się także dodatkowe, ekskluzywne materiały (artykuły niedostępne w portalu i gazecie, unikatowe infografiki, galerie, filmy, komentarze itp.).

Wersja online "Pulsu Biznesu" zawiera wszystko to, co wydanie papierowe oraz dodatkowe treści i materiały dedykowane tylko online, m.in. tweety ważnych ludzi dla polskiej gospodarki, wykresy, cytaty i tabele.

Do dyspozycji czytelników jest  wiele użytecznych funkcji, m.in. schowek na teksty, system rekomendacji polecanych artykułów, czy opcja personalizacji strony, a dzięki zastosowaniu technologii HTTPS i RWD czytanie jest bezpieczne i wygodne na każdym urządzeniu.

Blisko 100 tys. zarejestrowanych użytkowników portalu pb.pl codziennie otrzymuje newsletter pb.pl. Zawiera on zestawienie najważniejszych artykułów publikowanych danego dnia na pb.pl.

ZOBACZ jak wygląda praca redakcji

 Bankier.pl - portal finansowy o tematyce ekonomiczno-gospodarczej, oferujący swoim odbiorcom treści i narzędzia ułatwiające podejmowanie decyzji związanych z zarządzaniem pieniędzmi. Dostarcza rzetelnych i wartościowych treści, będących odpowiedzią na potrzeby użytkowników dotyczących wiedzy z zakresu finansów.

Bankier.pl ma własną telewizję internetową o profilu ekonomicznym i biznesowym. Bankier.tv to główniebieżące informacje społeczno-gospodarcze, prognozy i komentarze ekspertów, wywiady z ciekawymi osobami; biznesmenami, przedsiębiorcami, ekonomistami, politykami oraz relacje z wydarzeń i konferencji, transmisje on-line.

Serwis ArsLege.pl powstał w 2010 r., dziś oferuje największą w Polsce bazę pytań testowych dla osób przygotowujących się do egzaminów wstępnych na aplikację adwokacką, radcowską, notarialną, ogólną, komorniczą i rzecznikowską, egzaminów adwokackich, radcowskich, notarialnych, egzaminów zawodowych dla rzeczoznawców majątkowych, doradców podatkowych, biegłych rewidentów, geodetów, księgowych, urzędników służby cywilnej, a także detektywów, osób przygotowujących się do uzyskania uprawnień budowlanych oraz maklerów.

Z serwisem ArsLege ściśle związany jest LexLege – system informacji prawnej z bazą codziennie aktualizowanych aktów prawnych, orzecznictwem, wzorami pism i umów oraz interpretacjami podatkowymi.  Portfolio grupy obejmuje także Rzeczoznawca.ArsLege.pl – portal dla rzeczoznawców majątkowych, MonitorFirm - Informatorium gospodarcze, Budownictwo.ArsLege.pl – serwis dla osób przygotowujących się do uzyskania uprawnień budowlanych, Urzednik.ArsLege.pl,  Skarbowcy.ArsLege.pl, Di.ArsLege.pl, a także prawimy.pl – platformę blogową o tematyce prawniczej.

 

Pulsmedycyny.pl - portal skierowany do lekarzy i menedżerów ochrony zdrowia. Zawiera cyfrowe wersje artykułów publikowanych w dwutygodniku "Puls Medycyny" (sekcja Premium) oraz codziennie dostarcza najnowsze informacje ze świata medycyny i systemu ochrony zdrowia, tnp. takie jak wyniki najnowszych badań, standardy i wytyczne w obszarach terapeutycznych, zmiany w prawie dotyczące lekarzy, farmaceutów, pielęgniarek, fizjoterapeutów i innych pracowników ochrony zdrowia. Na stronie pulsmedycyny.pl dostępne są również relacje z konferencji organizowanych przez Puls Medycyny, relacje z debat lub konferencji branżowych. 
Ważną częścią serwisu są wywiady wideo z ekspertami, prezentowane m.in. w cyklu "Oblicza Medycyny
Zalogowani użytkownicy mogą korzystać z zasobów contentowych bez ograniczeń, z raportów w formie pdf, przekrojowo omawiających wybrane zagadnienia medyczne i systemowe. Inne użyteczne funkcje to schowek na teksty i newsletter z najważniejszymi informacjami branżowymi.

Pulsfarmacji.pl to portal skierowany do farmaceutów, aptekarzy, osób związanych z produkcją i dystrybucją leków, menedżerów firm farmaceutycznych. Zawiera cyfrowe wersje artykułów publikowanych w "Pulsie Farmacji" - dodatku ukazującym się w "Pulsie Medycyny" - oraz najnowsze informacje z branży farmaceutycznej, takie jak zmiany w refundacji leków, komunikaty GIF, NIA, NIL, regulacje prawne, innowacje farmakologiczne.

 

Dyskusja.biz - platforma blogowa poruszająca ważne i aktualne tematy gospodarcze i biznesowe. Celem projektu jest stworzenie w polskim Internecie miejsca do swobodnej dyskusji na tematy finansowo-gospodarcze, zebranie w jednym miejscu różnych punktów widzenia i dostarczenia internautom wartościowych opinii i analiz na najbardziej interesujące tematy.

Projekt zdołał zgromadzić już ponad 100 autorów. To przedsiębiorcy, menedżerowie, ekonomiści, analitycy, blogerzy ekonomiczni i cenieni dziennikarze „Pulsu Biznesu” i Bankier.pl. Dyskusja.biz prezentuje autorskie poglądy o gospodarce, rynkach, polityce społecznej, innowacjach, podatkach, reformach, problemach różnych branż, zarządzaniu, sukcesach, porażkach… Jednym słowem — o wszystkim, co zdaniem autorów jest ważne.

 


System Partnerski to sieć afiliacyjna portalu Bankier.pl - platforma transakcyjna, dzięki której każdy, kto poleca produkty naszych Reklamodawców na swoich serwisach www - otrzymuje wynagrodzenie. Zaufało nam już ponad 18 tysięcy Wydawców i niemal 80 dużych Reklamodawców. Rozliczamy się tylko za efekt, co gwarantuje rentowność i skuteczność prowadzonych przez nas kampanii.

 


Działający od maja 2002 roku serwis prnews.pl poświęcony zagadnieniom bankowości elektronicznej, marketingu i public relations bankowego. Dodatkowo serwis uzupełniają na bieżąco komunikaty prasowe z innych branż.

 Portal pit.pl o rzetelne i aktualne źródło informacji podatkowej, budowane od 2000 roku przy aktywnym wsparciu użytkowników sieci. Oferta skierowana do samozatrudnionych, mikrofirm, MSP i osób aktywnych zawodowo oraz podatników indywidualnych, rozliczających swoje PITy roczne.

 

Pierwszy serwis w polskim internecie w całości poświęcony tematyce młodego biznesu. Impulsem, który zrodził pomysł stworzenia portalu MamBiznes.pl, był odczuwalny wśród młodych ludzi głód informacji o prowadzeniu własnego biznesu. To właśnie z myślą o osobach planujących założenie własnej firmy stworzyliśmy serwis MamBiznes.pl.

 

SpotData to serwis oferujący analizy branżowe i makroekonomiczne, który w głównej mierze skierowany jest do menedżerów i przedsiębiorstw. Serwis udostępnia do wizualizacji i analizy kilkadziesiąt tysięcy szeregów czasowych z danymi mikro i makroekonomicznymi z polskiej gospodarki. Serwis przekazuje użytkownikom dostęp do najważniejszych danych w sposób przejrzysty i intuicyjny, aby mogli bez trudu zrozumieć i wyciągnąć wnioski z prezentowanych im analiz.

 

 
Zgarnijpremie.pl to serwis skierowany do osób szukających najlepszych okazji finansowych. Portal publikuje informacje o atrakcyjnych ofertach i promocjach głównie z branży finansowej, ale także telekomunikacyjnej, podróżniczej i modowej. Redaktorzy publikują oferty mogące przynieść realną korzyść czytelnikom. Promocje, z których można skorzystać, obrazowane są na konkretnych przykładach, aby  użytkownik mógł z łatwością skorzystać z danej akcji.