< powrót

Nowy magazyn "Puls Biznesu Weekend”

Od 23 września do piątkowego wydania dziennika Puls Biznesu będzie dołączany "Puls Biznesu Weekend”.

„Puls Biznesu Weekend” skierowany jest zarówno do mężczyzn, jak i do kobiet, którzy chcą zrównoważyć swój świat zawodowy z życiem prywatnym. Jest to wyjątkowa oferta dla czytelników, łącząca w sobie treści biznesowe, społeczne i lifestyle’owe.
W weekendowym magazynie o unikatowym na polskim rynku formacie i wyróżniającej się formule ludzie biznesu znajdą wszystko to, na co zwykle nie mają czasu w ciągu tygodnia. Biznes tworzą ludzie, dlatego o nich przede wszystkim będziemy pisać.

„Puls Biznesu Weekend” docierać będzie do ponad 100 tys. czytelników dziennika „Puls Biznesu”, przedstawicieli najwyższej kadry zarządzającej. Prezentować będziemy ludzi biznesu, ale też nauki i kultury, którzy mają pomysły i na działalność zawodową, i na swoje życie prywatne. Podejmiemy tematy związane z  poprawianiem organizacji pracy i relacji w firmie, będziemy podpowiadać, co warto przeczytać, obejrzeć, czego posłuchać, dokąd iść na kolację z przyjaciółmi i jak zainwestować w siebie, we własny rozwój. Będziemy zwracać uwagę na ciekawe zjawiska społeczne, kulturowe i technologiczne.