< powrót

VIII edycja Forum Polska Logistyka

VIII Forum Polska Logistyka odbyło się w dniach 21-22 września w warszawskim hotelu Hyatt ,w którym uczestniczyło ponad 150 osób.

Forum Polska Logistyka jest jedynym w swoim rodzaju, prestiżowym dorocznym spotkaniem skierowanym do menedżerów logistyki wszystkich szczebli z firm produkcyjnych, handlowych i usługowych, jak również firm logistycznych, transportowych, spedytorskich, kurierskich oraz dostawców technologii i oprogramowania.

Tematyka spotkania ogniskowała  wokół zagadnień związanych z optymalizacją procesów logistycznych, poprawą efektywności zarządzania powierzchniami magazynowymi oraz prezentacją innowacyjnych rozwiązań, usprawniających zarządzanie łańcuchem dostaw.

Jak co roku, oprócz ciekawych sesji tematycznych, nie zabrakło dodatkowej atrakcji w postaci wieczornego bankietu, w trakcie którego w nieformalnej atmosferze i w doborowym towarzystwie  można  było odświeżyć  i poszerzyć kontakty biznesowe.

Dziękujemy wszystkim  uczestnikom za  tak liczne zainteresowanie naszym Forum i już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej już  IX edycji Forum Polska Logistyka w 2012 r.