< powrót

Agnieszka Starewicz-Jaworska w grupie Bonnier Business Polska

Agnieszka Starewicz-Jaworska dołączyła do grupy Bonnier Business Polska, obejmując stanowisko osoby zarządzającej obszarem zdrowie i medycyna. Wcześniej przez ponad 10 lat pracowała w Grupie ZPR Media.

Obszar zdrowie i medycyna w Bonnier Business Polska reprezentują tytuły „Puls Medycyny” -  niezależna gazeta o charakterze informacyjnym dla środowiska medycznego i serwis pulsmedycyny.pl oraz „Puls Farmacji” wraz z serwisem pulsfarmacji.pl.

Decyzja Bonnier Business Polska o powiększeniu zespołu zajmującego się tematyką zdrowia i medycyny wynika z dostrzeżenia potrzeby łączenia świata medycyny z wiedzą biznesową, prawną i marketingową. W planach spółki jest dywersyfikacja źródeł przychodów, poprzez poszerzenie oferty o nowe produkty reklamowe.

Agnieszka Starewicz-Jaworska doświadczenie zdobywała m.in. w budowaniu strategii serwisów internetowych oraz redakcji serwisu Poradnikzdrowie.pl, co czyni ją odpowiednią osobą do zarządzania markami „Puls Medycyny” oraz „Puls Farmacji”.

 „Chcemy umacniać pozycje tytułów „Puls Medycyny” i „Puls Farmacji” na rynku prasy drukowanej i internetowych mediów medycznych. Priorytetem jest dla nas utrzymanie wysokiej jakości contentu dla naszych odbiorców, czyli lekarzy i szeroko pojętego środowiska służby zdrowia. W naszych produktach pojawi się jeszcze więcej tekstów dotyczących zdrowia i profilaktyki zdrowotnej, które zainteresują również pacjentów" - mówi Agnieszka Starewicz-Jaworska.

Redaktorem naczelnym obu tytułów jest Małgorzata Konaszczuk, wieloletni redaktor tekstów medycznych, redaktor prowadzący, a przez ostatnie 4 lata zastępca redaktora naczelnego „Pulsu Medycyny”.

Bonnier Business Polska należy do szwedzkiej Grupy Bonnier - jednego z największych na świecie koncernów medialnych posiadającego 175 firm w 16 krajach. W Polsce wydaje dziennik gospodarczy "Puls Biznesu", prasę medyczną „Puls Medycyny” i „Puls Farmacji” oraz jest właścicielem serwisów Bankier.pl, pb.pl, ArsLege.pl, Dyskusja.biz, PRNews.pl, PIT.pl, VAT.pl, MamBiznes.pl, 24.pl, Zgarnijpremie.pl.