Oferty pracy

Dziennikarz „Pulsu Biznesu” – specjalizacja: finansowanie firm

Warszawa
Praca stała
Redakcja Puls Biznesu
Jeżeli:
  • masz doświadczenie w pracy w mediach i przygotowywaniu artykułów z zakresu produktów finansowych i finansowania działalności firm (m.in. kredyty, pożyczki, leasing, faktoring) oraz ubezpieczeń dla przedsiębiorców
  • śledzisz tematykę gospodarczą, biznesową i dobrze się w niej orientujesz;
  • nie boisz się intensywnej pracy w dzienniku oraz portalu internetowym;
  • jesteś osobą kontaktową, sumienną i łatwo nawiązujesz kontakty;

…dołącz do nas! Twoim zadaniem będzie przygotowywanie tekstów dziennikarskich (w znacznej mierze treści poradnikowe) dotyczących produktów finansowych i finansowania działalności firm (m.in. kredyty, pożyczki, leasing, faktoring) oraz ubezpieczeń dla firm do dziennika „Puls Biznesu” oraz na portal pb.pl.

Oferujemy:
  • pracę w redakcji najbardziej opiniotwórczego medium biznesowego w Polsce, w stabilnej firmie, która wierzy w jakościowe dziennikarstwo i opiera strategię na płatnych treściach online
  • świetną atmosferę pracy w zgranym i kreatywnym zespole
  • możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport
  • możliwość udziału w licznych szkoleniach i konferencjach
  • pracę w modelu hybrydowym

Wyślij CV na [email protected] W temacie wiadomości podaj nazwę stanowiska.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Bonnier Business Polska Sp. z o.o. jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Bonnier Business Polska Sp. z o.o, jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.
Administratorem Danych Osobowych jest Bonnier Business Polska Sp. z o.o. ul Kijowska 1 03-738 Warszawa zwana dalej Spółką. W spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny: adres zgodny z adresem administratora e-mail: [email protected] Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) przetwarzane w celach rekrutacyjnych przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata związane z:
uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,
uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.
Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.