Oferty pracy

Redaktor – analityk Bankier.pl, specjalizacja: finanse osobiste

Wrocław
Praca stała
Redakcja Bankier.pl
Jeżeli:
 • chcesz rozwijać się jako dziennikarz „od finansów”
 • znasz specyfikę produktów finansowych i masz praktyczną wiedzę w ich zakresie (warunek konieczny),
 • masz zdolności analityczne, łatwo kojarzysz fakty, potrafisz porównywać warunki rynkowych ofert,
 • jesteś dociekliwy i potrafisz skutecznie docierać do poszukiwanych informacji,

 

…dołącz do nas! Twoim zadaniem będzie monitorowanie i analizowanie bankowej oferty produktów finansowych oraz przygotowywanie artykułów dotyczących finansów, publikowanych na Bankier.pl.

Oferujemy:
 • możliwość zdobywania doświadczenia w zespole wydającym portal o finansach z ponad 20-letnią tradycją na rynku mediów internetowych,
 • świetną atmosferę pracy w młodym zespole pełnym pasjonatów w swoich dziedzinach,
 • pracę w oparciu o umowę o pracę, umowę cywilnoprawną lub b2b
  możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, karty Multisport,
  dostęp do szeregu branżowych szkoleń i konferencji.

Wyślij CV na [email protected]. W temacie wiadomości podaj nazwę stanowiska.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Bonnier Business Polska Sp. z o.o. jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Bonnier Business Polska Sp. z o.o, jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.
Administratorem Danych Osobowych jest Bonnier Business Polska Sp. z o.o. ul Kijowska 1 03-738 Warszawa zwana dalej Spółką. W spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny: adres zgodny z adresem administratora e-mail: [email protected] Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) przetwarzane w celach rekrutacyjnych przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata związane z:
uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,
uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.
Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.