Oferty pracy

Specjalista ds. obsługi klienta i wsparcia sprzedaży

Warszawa
Praca stała
Dział Subskrypcji

Puls Biznesu szuka Specjalisty ds. obsługi klienta i wsparcia sprzedaży do zespołu zajmującego się sprzedażą subskrypcji i prenumeraty oraz rozwojem modelu płatnych treści w prasie i internecie.

Jeśli lubisz łączyć zadania związane z pracą z ludźmi i Excelem, wiesz jak zrobić tabelę przestawną i chcesz pracować w gronie zaangażowanych ludzi, aplikuj. Ta praca wydaje się być właśnie dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków:
 • obsługa zgłoszeń i zapytań ze strony klientów
 • kontakt z partnerami, głównie dystrybutorami prasy
 • wprowadzanie zamówień sprzedaży
 • wspieranie pracy działów, które uczestniczą w procesie sprzedaży lub procesach powiązanych
 • raportowanie zgodne ze standardami organizacji
Nasze wymagania:
 • zaangażowanie – liczymy, że kontakt naszych subskrybentów z Tobą będzie zawsze miłym doświadczeniem zarówno dla Ciebie, jak i klienta
 • znajomość Excela na średnio zaawansowanym poziomie – potrafisz zbudować tabelę przestawną i zastosować funkcję WYSZUKAJ.PIONOWO? Właśnie takiej znajomości oczekujemy
 • komunikatywność – łatwość w nawiązywaniu relacji znacznie ułatwi Ci pracę zarówno z klientami, jak i z zespołem
 • chęć do pracy z biura co najmniej 3 dni w tygodniu – lubimy spotykać się w biurze, ale rozumiemy jednocześnie że czasem zachodzi potrzeba pracy z domu
 •  znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozmowę lub korespondencję z klientem
 • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w korzystaniu z systemów CRM
To oferujemy:
 • kompleksowe wdrożenie i pracę przy wsparciu doświadczonych kolegów i koleżanek
 • możliwość proponowania usprawnień i wcielania własnych pomysłów w życie
 • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B
 •  subskrypcję Pulsu Biznesu oraz możliwość uczestnictwa w organizowanych przez nas konferencjach
 • dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz pakiet sportowy

Wyślij CV na [email protected]
W tytule podaj nazwę stanowiska

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Bonnier Business Polska Sp. z o.o. jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Bonnier Business Polska Sp. z o.o, jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.
Administratorem Danych Osobowych jest Bonnier Business Polska Sp. z o.o. ul Kijowska 1 03-738 Warszawa zwana dalej Spółką. W spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny: adres zgodny z adresem administratora e-mail: [email protected] Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) przetwarzane w celach rekrutacyjnych przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata związane z:
uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,
uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.
Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.