Kontakt

Bonnier Business (Polska) sp. z o.o.
ul. Kijowska 1, 03-738  Warszawa
tel. +48 22 333 99 99
fax: +48 22 333 99 98
e-mail: puls@pb.pl

Infolinia prenumeraty: 
801 801 771, 812 812 971

Dział marketingu:

promocja@pb.pl

Dział konferencji:
konferencje@pb.pl

Dział reklamy:
reklama@pb.pl

Prenumerata:
prenumerata@pb.pl

Dział sponsoringu eventów:
sponsoring@pb.pl

 

Redakcja "Pulsu Biznesu"

redaktor naczelny
Tomasz Siemieniec, e-mail: t.siemieniec@pb.pl

zastępca redaktora naczelnego
Grzegorz Nawacki, e-mail: g.nawacki@pb.pl
Marcin Goralewski, e-mail: m.goralewski@pb.pl
Łukasz Korycki, e-mail: l.korycki@pb.pl

Puls Firmy
Sylwester Sacharczuk, e-mail: s.sacharczuk@pb.pl

Puls Inwestora
Kamil Zatoński, e-mail: k.zatonski@pb.pl

dział dodatków i sekcji tematycznych, redaktor prowadzący gazele.pl
Wojciech Kowalczuk, e-mail: w.kowalczuk@pb.pl

dyrektor artystyczny
Tomasz Młynarski, e-mail: t.mlynarski@pb.pl

dział foto
Grzegorz Kawecki, e-mail: foto@pb.pl

 

Redakcja pb.pl

redaktor naczelny
Grzegorz Nawacki, e-mail: g.nawacki@pb.pl

 

Redakcja Bankier.pl

redaktor naczelny
Przemek Barankiewicz, e-mail: p.barankiewicz@pb.pl

Siedziba serwisu Bankier.pl
ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa
tel: +48 22 333 99 99
faks: +48 22 333 99 98
e-mail: info@bankier.pl 

Redakcja Bankier.pl
ul. Legnicka 21A, 53-671 Wrocław
tel: +48 71 712 91 97
e-mail: redakcja@bankier.pl 

Komunikaty prasowe prosimy przesyłać na adres email redakcja@bankier.pl, press@prnews.pl

Redakcja Bankier.tv 
tel. +48 22 333 99 11
e-mail: tv@bankier.pl 

Marketing i PR
kontakt dla mediów: +48 22 333 98 24
e-mail: marketing@bankier.pl 

Propozycje patronatów medialnych prosimy przesyłać na adres email patronat@firma.bankier.pl (odpowiadamy na wybrane propozycje) 

E-commerce
Kontakt w sprawie współpracy sprzedażowej (banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, instytucje finansowe)
tel: +48 22 333 98 45
tel: [+48 22] 333 98 46
e-mail: ecommerce@bankier.pl 

Dział sprzedaży reklamy
tel: +48 22 333 98 88
e-mail: reklama@pb.pl

zastępca dyrektora działu reklamy
Małgorzata Jędral
tel: +48 22 333 98 71
e-mail: m.jedral@pb.pl

 

Redakcja ,,Pulsu Medycyny”

Redaktor naczelny "Pulsu Medycyny" i "Pulsu Farmacji":
Krzysztof Jakubiak, email: k.jakubiak@pulsmedycyny.pl

Zespół redakcyjny:
Iwona Kazimierska, e-mail: i.kazimierska@pulsmedycyny.pl
Marta Markiewicz , e-mail: m.markiewicz@pulsfarmacji.pl
Monika Wysocka, e-mail: m.wysocka@pulsmedycyny.pl


Dane rejestrowe:

Bonnier Business (Polska) sp. z o.o.
ul. Kijowska 1, 03-738  Warszawa

XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 24847
NIP 113-01-55-210, kapitał zakładowy 2 000 000 PLN

Power to Designers
Gazele Biznesu