E-commerce

Jeśli jesteś firmą finansową, chcesz być obecny w naszych porównywarkach, pokazywać swoje oferty i płacić nam za efekt, dobrze trafiłeś! Współpracuje już z nami ponad 100 podmiotów powierzając nam do sprzedaży ponad 250 produktów

Zapraszamy do współpracy!

Współpracujemy z:

Zaufali nam:

Monika Owczarczyk
Dyrektor ds.
Sprzedaży i Rozwoju e-Commerce
tel. +48 601 950 048
[email protected]
Maciej Stanik
Head of e-Commerce Sales
tel. +48 600 013 312
[email protected]

System Partnerski

Posiadamy pierwszą i jedną z największych finansowych sieci afiliacyjnych w Polsce System Partnerski Bankier.pl, którego szefem jest Karol Dobosz.

System Partnerski to platforma transakcyjna, dzięki której każdy kto poleca produkty naszych Reklamodawców na swoich serwisach www otrzymuje wynagrodzenie.

Zaufało nam już ponad 32 tysiące wydawców!

Zapraszamy do współpracy wydawców, którzy chcieliby zarabiać na swoich powierzchniach reklamowych oraz reklamodawców finansowych i pozafinansowych, którzy chcieliby sprzedawać i promować swoje produkty w modelach: CPL, CPS, CPA, CPC.

Karol Dobosz
Kierownik Zespołu Afiliacji
tel. +48 662 197 044
[email protected]

ZgarnijPremie.pl

To serwis agregujący promocje bankowe ze szczególnym naciskiem na produkty finansowe. Jeśli chcesz zmienić rachunek bankowy, ubezpieczyciela lub zaciągnąć kredyt jesteś we właściwym miejscu. Wejdź na zgarnijpremie.pl

Wojciech Wojtczak
Redaktor prowadzący zgarnijpremie.pl
tel. +48 71 748 95 25
[email protected]

CallCenter

Nasza struktura Call Center obsługuje Klientów zainteresowanych produktami finansowymi takimi jak kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, ubezpieczenia, pożyczki pozabankowe.
Z naszymi Partnerami współpracujemy tworząc indywidualnie procesy Call Center od prewalidacji i przekazywania klientów do Partnerów po pełen outsourcing usług sprzedaży telefonicznej.
Jan Puch
Call Center Manager
tel. +48 608 366 156
[email protected]