Kim jesteśmy

Witamy na stronie koncernu mediowego Bonnier Business Polska

300 pracowników
27 lat w Polsce
6,3 mln czytelników, Gemius01'24
65 mln odsłon, Gemius01'24

Jesteśmy częścią szwedzkiej Grupy Bonnier – koncernu mediowego posiadającego prawie 200 firm w 12 krajach. W Polsce działamy od 1997 – początkowo jako wydawca „Pulsu Biznesu”. W 2015 do grupy dołączył Bankier.pl i w tej chwili jesteśmy jednym z liderów wśród wydawnictw piszących o biznesie i ekonomii w Polsce. Bonnier Business Polska jest właścicielem największej finansowej sieci afiliacyjnej w Polsce SystemPartnerski.pl. W 2015 r. Bonnier Business Polska nabył 100 proc. udziałów w spółce Prawomaniacy, która jest wydawcą serwisów ArsLege.pl i LexLege.pl, a od 2017 jest także właścicielem centrum analitycznego SpotData kierowanego przez jednego z najbardziej rozpoznawalnych ekonomistów rynkowych – Ignacego Morawskiego.

Decyzja szwedzkiego koncernu medialnego Bonnier o stworzeniu w 1997 roku w Polsce od zera nowego jakościowo dziennika gospodarczego okazała się strzałem w dziesiątkę. Dzisiaj polska spółka – Bonnier Business Polska – jest prężnie rozwijającym się oddziałem międzynarodowej rodziny, zatrudniającej blisko 8 tys. osób w 12 krajach, udanie łączącej od XIX wieku biznes z najważniejszą w działalności wydawniczej wartością – wolnością słowa.

Grupa Bonnier jest również właścicielem Bonnier Healthcare Polska, który powstał z połączenia największego w Polsce portalu społecznościowego dla lekarzy Konsylium24.pl (wcześniej należącego do Grupy Rx Sp. z o.o.), Pulsu Medycyny, Pulsu Farmacji oraz portali pulsmedycyny.pl i pulsfarmacji.pl wcześniej należących do Bonnier Business Polska. W portfolio firmy  znajdują się więc unikatowe media docierające codziennie do ponad 700 tysięcy odbiorców w obszarze opieki zdrowotnej.

Bonnier Healthcare Polska jest innowacyjną firmą mediową działającą w obszarze tworzenia i upowszechniania wiedzy medycznej wśród lekarzy, farmaceutów, przedstawicieli pozostałych zawodów medycznych oraz pacjentów. We współpracy z ekspertami dostarcza profesjonalnej wiedzy we wszystkich tych obszarach i upowszechnia ją z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi komunikacji medialnej. Jest obecna na 12 rynkach, m.in. w Szwecji, Danii, Norwegii oraz Niemczech.

Bonnier Healthcare Polska powstał z połączenia największego w Polsce portalu społecznościowego dla lekarzy Konsylium24.pl (wcześniej należącego do Grupy Rx Sp. z o.o.) Pulsu Medycyny, Pulsu Farmacji oraz portali pulsmedycyny.pl i pulsfarmacji.pl wcześniej należących do Bonnier Business Polska. W portfolio firmy  znajdują się więc unikatowe media docierające codziennie do ponad 700 tysięcy odbiorców w obszarze opieki zdrowotnej.

Bonnier Business Polska i Bonnier Healthcare Polska zatrudniają ok. 300 osób. Stanowimy zespół ludzi, których łączy wspólny system wartości. Nasza kultura organizacyjna opiera się na szacunku do jednostki będącej podstawą naszej organizacji. Stawiamy na współpracę oraz rozwój osobisty i zawodowy. Dzięki temu możemy oferować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.