Kim jesteśmy

Witamy na stronie koncernu medialnego Bonnier Business Polska

300 pracowników
25 lat w Polsce
5,6 mln użytkowników/mc Gemius, maj 22
72 mln odsłon/mc Gemius,maj'22

Jesteśmy częścią szwedzkiej Grupy Bonnier – koncernu medialnego posiadającego prawie 200 firm w 12 krajach. W Polsce działamy od 1997 – początkowo jako wydawca „Pulsu Biznesu”. W 2015 do grupy dołączył Bankier.pl i w tej chwili jesteśmy jednym z liderów wśród wydawnictw piszących o biznesie i ekonomii w Polsce. Bonnier Business Polska jest właścicielem największej finansowej sieci afiliacyjnej w Polsce SystemPartnerski.pl. W 2015 r. Bonnier Business Polska nabył 100 proc. udziałów w spółce Prawomaniacy, która jest wydawcą serwisów ArsLege.pl i LexLege.pl, a od 2017 jest także właścicielem centrum analitycznego SpotData kierowanego przez jednego z najbardziej rozpoznawalnych ekonomistów rynkowych – Ignacego Morawskiego.

Decyzja szwedzkiego koncernu medialnego Bonnier o stworzeniu w 1997 roku w Polsce od zera nowego jakościowo dziennika gospodarczego okazała się strzałem w dziesiątkę. Dzisiaj polska spółka – Bonnier Business Polska – jest prężnie rozwijającym się oddziałem międzynarodowej rodziny, zatrudniającej blisko 8 tys. osób w 12 krajach, udanie łączącej od XIX wieku biznes z najważniejszą w działalności wydawniczej wartością – wolnością słowa.

Bonnier Business Polska zatrudnia ok. 300 osób. Stanowimy zespół ludzi, których łączy wspólny system wartości. Nasza kultura organizacyjna opiera się na szacunku do jednostki będącej podstawą naszej organizacji. Stawiamy na współpracę oraz rozwój osobisty i zawodowy. Dzięki temu możemy oferować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Grupa Bonnier jest również właścicielem Bonnier Healthcare Polska, do którego portfolio należą magazyny „Puls Medycyny” i „Puls Farmacji” docierające do kilkudziesięciu tysięcy lekarzy i farmaceutów oraz Konsylium24 – pierwszy i najpopularniejszy w Polsce serwis dla lekarzy o charakterze społecznościowym.