Redakcja Pulsu Biznesu

Redaktor naczelny „Pulsu Biznesu“ i pb.pl
Grzegorz Nawacki, e-mail: g.nawacki@pb.pl

Zastępca redaktora naczelnego
Marcin Goralewski, e-mail: m.goralewski@pb.pl
Łukasz Korycki, e-mail: l.korycki@pb.pl

Puls Firmy
Sylwester Sacharczuk, e-mail: s.sacharczuk@pb.pl

Puls Inwestora
Kamil Zatoński, e-mail: k.zatonski@pb.pl

Dział dodatków i sekcji tematycznych, redaktor prowadzący gazele.pl
Wojciech Kowalczuk, e-mail: w.kowalczuk@pb.pl

Dyrektor artystyczny
Tomasz Młynarski, e-mail: t.mlynarski@pb.pl

Dział foto
Grzegorz Kawecki, e-mail: foto@pb.pl

Dział marketingu
promocja@pb.pl

Komunikaty prasowe prosimy przesyłać na adres email puls@pb.pl i newsroom@pb.pl