Reklama

Sprawdź ofertę reklamową Bonnier Business Polska i skontaktuj się z wybranym działem reklamy.

REKLAMA PRASOWA: "Puls Biznesu", "Puls Biznesu Extra", "Puls Biznesu Weekend"

REKLAMA INTERNETOWA I MOBILNA: pb.pl, bankier.pl, prnews.pl, pit.pl, vat.pl, mambiznes.pl, systempartnerski.pl, 24.pl, twoja-firma.pl, 24.pl

e-mail: reklama@pb.pl
tel. (22) 333 98 88
fax. (22) 333 98 99

Bartosz Wysocki
chief revenue officer
tel 22 333 98 77
e-mail: b.wysocki@pb.pl

Małgorzata Jędral
zastępca dyrektora działu reklamy
tel. 22 333 98 71
e-mail: m.jedral@pb.pl

E-COMMERCE - reklama dla branży Finanse/Ubezpieczenia:

Kontakt w sprawie współpracy sprzedażowej (banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, instytucje finansowe):
tel. 22 333 98 45, 22 333 98 46
e-mail: ecommerce@bankier.pl

EVENTY I PATRONATY MEDIALNE: "Puls Biznesu":

Karolina Kowalska
dyrektor marketingu i eventów
tel. 22 333 98 01
e-mail: k.kowalska@pb.pl

_______________________________________________

REKLAMA w "Pulsie Medycyny" i "Pulsie Farmacji":

Małgorzata Solarczyk
Sales Manager
tel. 22 333 97 34
kom. 605 948 184
e-mail: m.solarczyk@pulsmedycyny.pl

Aneta Falba
Project Manager
tel. 22 333 97 62
kom. 695 370 216
 
Joanna Pasiut
Key Account Manager
tel. 22 333 97 36
kom. 605 948 294
e-mail: j.pasiut@pulsmedycyny.pl
 

EVENTY I PATRONATY MEDIALNE: "Puls Medycyny" i "Puls Farmacji":

Monika Lis
kooordynator sekcji wsparcia sprzedaży
T +48 22 333 9767
F +48 22 333 9772
m.lis@pb.pl