Aktualności

Bonnier Healthcare Polska

28 lipca GRUPA RX zmieniła nazwę na BONNIER HEALTHCARE POLSKA. Zmiana dotyczy tylko nazwy firmy, wszystkie pozostałe dane, w tym NIP, KRS, numery kont bankowych, numery telefonów i siedziba pozostają bez zmian.

Bonnier Healthcare Polska jest innowacyjną firmą medialną działającą w obszarze tworzenia i upowszechniania wiedzy medycznej wśród lekarzy, farmaceutów, przedstawicieli pozostałych zawodów medycznych oraz pacjentów. We współpracy z ekspertami dostarcza profesjonalnej wiedzy we wszystkich tych obszarach i upowszechnia ją z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi komunikacji medialnej. Jest obecna na 12 rynkach, m.in. w Szwecji, Danii, Norwegii oraz Niemczech.

Bonnier Healthcare jest częścią holdingu The Bonnier Group, który od ponad 200 lat jest właścicielem wiodących biznesów mediowych, m. in. wydawnictw prasowych i magazynów, wydawnictw książkowych i mediów cyfrowych. Holding od lat pozostaje wyłączną własnością rodziny Bonnier.

Bonnier Healthcare Polska powstał z połączenia największego w Polsce portalu społecznościowego dla lekarzy Konsylium24.pl (wcześniej należącego do Grupy Rx Sp. z o.o.) Pulsu Medycyny, Pulsu Farmacji oraz portali pulsmedycyny.pl i pulsfarmacji.pl wcześniej należących do Bonnier Business Polska. W portfolio firmy  znajdują się więc unikatowe media docierające codziennie do ponad 700 tysięcy odbiorców w obszarze opieki zdrowotnej.