Aktualności

Dajemy imPuls do Biznesu studentom politechnik

Budownictwo, architektura, energetyka, elektronika czy transport stanowią istotną część tradycyjnej gospodarki. Obok nich mocno rosną kolejne, m.in. biotechnologia, inżynieria internetu rzeczy, analiza danych, cyberbezpieczeństwo, elektromobilność, które wyznaczają nowe kierunki rozwoju, i to one odgrywają coraz większą rolę w polskim biznesie. Puls Biznesu przygląda się im z wielką uwagą. Śledzi trendy, działania największych firm i technologicznych start-upów, a także programy finansowania nowatorskich rozwiązań i wprowadzania ich na rynek. Obserwuje i opisuje międzynarodowe sukcesy polskich badaczy – w tym te, które odnoszą zespoły studentów polskich uczelni technicznych.

Aby dać możliwość poznania realiów świata ekonomii i zarządzania oraz dostarczyć inspiracji do kolejnych pomysłów, które przerodzą się w udane wdrożenia, od czerwca dziennik Puls Biznesu jest dostępny bezpłatnie dla studentów dwóch uczelni technicznych z wielkimi tradycjami – Politechniki Warszawskiej i Politechniki Gdańskiej.

– Warto dołączyć do grona naszych stałych czytelników. Dzięki codziennej lekturze Pulsu Biznesu zyskujecie możliwość uzupełnienia technicznej wiedzy wynoszonej z murów politechniki. Realny świat ekonomii i zarządzania, który poznacie na naszych łamach, idealnie przygotuje Was do wejścia na rynek pracy i prowadzenia w przyszłości własnych projektów. Puls Biznesu może pomóc Wam w karierze zawodowej, a najlepszym w znalezieniu inwestora, który sfinansuje realizację biznesowych pomysłów – przekonuje Grzegorz Nawacki, redaktor naczelny Pulsu Biznesu.

Dostęp do „Pulsu Biznesu” dla społeczności Politechniki Warszawskiej i Politechniki Gdańskiej jest możliwy dzięki PKN ORLEN jednemu z najlepszych pracodawców w kraju.

– Potrzebujemy inżynierów z przygotowaniem biznesowym, dlatego zdecydowaliśmy się na udostępnienie studentom kierunków technicznych prenumeraty „Pulsu Biznesu”, najlepszej gazety biznesowej w Polsce – mówi Adam Czyżewski, główny ekonomista PKN Orlen.