Reklama

Sprawdź ofertę reklamową Bonnier Business Polska i skontaktuj się z wybranym działem reklamy.

REKLAMA PRASOWA: "Puls Biznesu",  "Puls Biznesu Weekend"

REKLAMA INTERNETOWA I MOBILNA: pb.pl, bankier.pl, prnews.pl, pit.pl, mambiznes.pl, systempartnerski.pl

e-mail: reklama@pb.pl
tel. (22) 333 98 88
fax. (22) 333 98 99

Bartosz Wysocki
chief revenue officer
tel 22 333 98 77
e-mail: b.wysocki@pb.pl

Małgorzata Jędral
zastępca dyrektora działu reklamy
tel. 22 333 98 71
e-mail: m.jedral@pb.pl

Jan Rojewski
zastępca dyrektora biura reklamy ds. sprzedaży agencyjnej
tel.22 333 99 74
e-mail: j.rojewski@pb.pl

 

E-COMMERCE - reklama dla branży Finanse/Ubezpieczenia:

Dział e-commerce - reklama efektywnościowa
tel. 22 333 98 41 
e-mail: eco@bankier.pl

Dorota Kozer
e-commerce project manager
tel. 22 333 98 46 
e-mail: d.kozer@bankier.pl

Karol Smagowski
key account manager
tel. 22 333 98 47 
e-mail: k.smagowski@bankier.pl

 

EVENTY I PATRONATY MEDIALNE: "Puls Biznesu":

Karolina Kowalska
dyrektor marketingu i eventów
tel. 22 333 98 01
e-mail: k.kowalska@pb.pl

 

REKLAMA w "Pulsie Medycyny":

Izabela Ozga
dyrektor ds. projektów medycznych
tel. 22 333 97 37
kom. 695 370 220

Daria Rosińska-Wolska
sales manager
tel. 22 333 97 34
kom. 605 948 283
e-mail: d.rosinska@pulsmedycyny.pl  

Paulina Pietruczuk
sales manager
tel. 22 333 97 38
kom. 536 462 581

Mariusz Radzio
sales manager
tel. 22 333 97 36
kom. 605 948 281
e-mail: m.radzio@pulsmedycyny.pl

Sebastian Strużkiewicz
sales manager
tel. 22 333 97 33
kom. 666 848 951
e-mail: s.struzkiewicz@pulsmedycyny.pl