Aktualności

Rusza mikołajkowa akcja „PB” Biznes dzieciom dla CZD

Już za niecały miesiąc mikołajki. Niestety nie wszystkie dzieci będą czekały na przybycie Świętego Mikołaja w swoich domach. Wiele z nich ten wyjątkowy dzień w roku spędzi w szpitalnym łóżku. Chcemy, żeby 6 grudnia zagościł uśmiech na twarzach 600 podopiecznych warszawskiego Centrum Zdrowia Dziecka, nierzadko znajdujących się w długotrwałej izolacji od rodzin i domowego ciepła i bardzo tęskniących za beztroskimi zabawami z rówieśnikami. Ten najbardziej magiczny okres w roku ? między mikołajkami a świętami Bożego Narodzenia ? jest dla małych pacjentów największego w Polsce szpitala pediatrycznego szczególnie trudnym doświadczeniem, zwłaszcza podczas pandemii.

Szukamy zatem pilnie Świętych Mikołajów ? przedsiębiorców, dzięki którym przygotujemy 600 paczek ze wspaniałymi prezentami, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o zabiegach i szpitalnej codzienności.

Koszt jednej cegiełki to 10 tys. zł. Dla większości będzie to wydatek niezauważalny, ale dzięki Waszej szczodrości zorganizujemy dzieciom ten wyjątkowy dzień, który na długo zapadnie im w pamięć.

Chcesz podzielić się dobrem i przyłączyć się do mikołajkowej akcji ?Pulsu Biznesu? BIZNES-DZIECIOM? Dołóż swoją cegiełkę – do końca listopada napisz na [email protected] lub wypełnij formularz na stronie https://www.pb.pl/biznesdzieciom/